Tootja info
| Display Viewing Area | Kuni |
| Kuvatav tüüp | WXGA |
| Display Features | |
| Pixel Pitch | Kuni |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Static Contrast Ratio | 1000:1 |
| Frequency Horizontal | Kuni |
| Frequency Vertical | Kuni |
| RJ-45 | Jah |
| Interface | |
| Wireless | Kuni |
| Wireless Features | Kuni |
| Audio | Jah |
| Audio Features | 2 x 3W built-in speakers |
| Tilt | Ei |
| Pivot | Ei |
| Height Adjustment | Ei |
| Lock slot | Kuni |
| VESA Compatible | Jah |
| Emission Standard | Kuni |
| EPEAT | Kuni |
| Color | Black |
| Monitor Controls | Kuni |
| Package Contents | |
| Gross Weight | Kuni |
| Manufacturer Datasheet | https://icecat.co.uk/en/p/philips/10bdl5051t-00/signage+solutions-signage+displays-8712581804190-10bdl5051t-00-118499748.html |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | 10BDL5051T/00 |
| EAN kood | 8712581804190 |
| Toote tüüp | Interactive |
| Tootjagarantii (aastat) | 3 aastat |
| Netokaal (kg) | 0.800 kg |
| Kõrgus (mm) | 164 mm |
| Laius (mm) | 262 mm |
| Sügavus (mm) | 24.8 mm |
| Ekraani diagonaal (tolli) | 10.1" |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Reageerimisaeg (ms) | 35 ms |
| Ekraani resolutsioon | 1280 x 800 |
| Horisontaalne vaatenurk | 160° |
| Vertikaalne vaatenurk | 160° |
| USB-C pesa | Yes |
| Kontrastsustase | - |
| Pööratav alus | No |
| Veebikaamera | Yes |
| VESA kinnitus | 75 x 75 mm |