Tootja info
| Kirjeldus | Omada | EAP110 | Traadita juurdepääsupunkti tüüp | Andmeedastuskiirus 300 Mbit/s | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | 64, 128, 152-bitine WEP | WPA - Wi-Fi Protected Access | WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Antenni tüüp Sisseehitatud | Antennide arv 2 | Juhtmevaba sagedusala 2.4-2,4835 GHz | Kaasasolevad tarvikud Passiivne PoE adapter, toitejuhe, paigalduskomplektid, paigaldusjuhend | Toiteallikate nõuded 24V Passiivne PoE | Mõõtmed 180 x 180 x 47,5 mm |
| Tootja kodulehekülg | www.tp-link.com/baltic/products/details/cat-205692_EAP110.html |
| Seeria | Omada |
| Võrguseadme tüüp | Traadita juurdepääsupunkt |
| Andmeedastuskiirus | 300 Mbit/s |
| IEEE 802.11b | Jah |
| IEEE 802.11g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| 64, 128, 152-bitine WEP | Jah |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenni tüüp | Sisseehitatud |
| Antennide arv | 2 |
| Traadita sagedusala | 2.4-2,4835 GHz |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Windows XP | Jah |
| Kaasasolevad lisaseadmed | Passiivne PoE adapter, toitejuhe, paigalduskomplektid, paigaldusjuhend |
| Nõuded toiteallikale | 24V passiivne PoE |
| Mõõtmed | 180 x 180 x 47,5 mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.81 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.004631 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.245 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.27 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.07 |
| Tootja info | Omada|EAP110|Tüüp traadita juurdepääsupunkt|andmeside kiirus 300 Mbit/s|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|64, 128, 152-bitine WEP|WPA - Wi-Fi Protected Access|WPA2 - Wi-Fi Protected Access|Antenni tüüp Sisseehitatud|Antennide arv 2|Vahejuhtmevaba sagedusala 2.4-2,4835 GHz|Komplektis olevad tarvikud Passiivne PoE adapter,toitejuhe,paigalduskomplektid,paigaldusjuhend|Toiteallikate nõuded 24V Passiivne PoE|Mõõtmed 180 x 180 x 47,5 mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | TP-LINK |
|---|---|
| MPN | EAP110 |
| EAN kood | 6935364091620 |
| Toote tüüp | WAP |
| Tooteseeria | Omada |
| Tootjagarantii (kuud) | 60 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.81 kg |
| Netokaal (kg) | 0.7 kg |