Tootja info
| Kirjeldus | Omada | EAP115-WALL | Traadita juurdepääsupunkti tüüp | Andmeedastuskiirus 300 Mbit/s | IEEE 802.11a | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | Antenni tüüp ümbersuunatud | Antenni võimendus 1,8 dB | Antennide arv 2 | Traadita sagedusalas 2,4 GHz | Mõõtmed 86,8x86,8x30,2 mm |
| Tootja kodulehekülg | www.tp-link.com.au/products/details/EAP115-Wall.html |
| Seeria | Omada |
| Võrguseadme tüüp | Traadita juurdepääsupunkt |
| Andmeedastuskiirus | 300 Mbit/s |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11b | Jah |
| IEEE 802.11g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX | 2 |
| Antenni tüüp | Omnidirektionaalne |
| Antenni võimendus | 1.8 dB |
| Antennide arv | 2 |
| Traadita sagedusala | 2.4GHz |
| Mõõtmed | 86.8x86,8x30,2 mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.194 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.000702 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.045 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.13 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.12 |
| Tootja info | Omada|EAP115-WALL|Tüüp traadita juurdepääsupunkt|andmeside kiirus 300 Mbit/s|IEEE 802.11a|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|Antenni tüüp ümbersuunatud|Antenni võimendus 1,8 dB|Antennide arv 2|Vahemik 2,4 GHz|Mõõtmed 86,8x86,8x30,2 mm|Sagedusvahemik 2,4 GHz|Mõõtmed 86,8x86,8x30,2 mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | TP-LINK |
|---|---|
| MPN | EAP115-WALL |
| EAN kood | 6935364093457 |
| Toote tüüp | WAP |
| Tooteseeria | Omada |
| Tootjagarantii (kuud) | 60 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.194 kg |
| Netokaal (kg) | 0.16 kg |