Tootja info
| Gross weight | 0.015 kg |
| Muud funktsioonid | * Easy Thumb Activated Capless Design* Graceful and Minimalist Design* Smart Power :The Means for Total Protection |
| Producer | ADATA |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Warranty | 60 month(s) |
| Kaal | 10 g |
| Producer product name | C008 |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows®: 98/98SE/ME/2000/XP/Vista™/7 or later Mac®: OS 9.0 or later Linux™: Kernel 2.4 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 59.95 x 19.83 x 8.85mm (LxWxH) |
| Nõutav USB | Jah |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98/2000/XP/V |
| Materjal | Plastic |
| Isehäälestuv | Jah |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5666 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00015249 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | AC008-32G-RWE |
| EAN kood | 4718050609666 |
| Värv | White/Blue |
| Netokaal (kg) | 0.005 kg |
| Kõrgus (cm) | 5.9 cm |
| Laius (cm) | 1.95 cm |
| Sügavus (cm) | 5.96 cm |