Tootja info
| Gross weight | 0.047 kg |
| Producer | ADATA |
| Warranty | 36 month(s) |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5” |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 127 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 7 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7199 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer product name | ASU650SS-240GT-R |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000120015 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | ASU650SS-240GT-R |
| EAN kood | 4713218461162 |
| Toote tüüp | Ultimate SU650 |
| Netokaal (kg) | 0.017 kg |