Tootja info
| Gross weight | 0.015 kg |
| Producer | ADATA |
| Materjal | Plastic |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 32 GB |
| Producer product name | UV320 |
| Warranty | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 15026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.000115 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | AUV320-32G-RWHGN |
| EAN kood | 4713218462817 |
| Värv | White/Green |
| Netokaal (kg) | 0.014 kg |