Tootja info
| Gross weight | 2.28 kg |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 4084 |
| Suur kann | 0.3+0.5+0.5+0.7 L |
| Võimsus | 1200 W |
| Materjal, kann(ud) | BPA-Free |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Impulssfunktsioon | Jah |
| Jääpurustamine | Jah |
| Kiiruste arv | 1 |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Tüüp | Tabletop |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 101.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADLER |
|---|---|
| MPN | AD 4084 |
| EAN kood | 5905575905017 |
| Värv | Stainless Steel |
| Toote tüüp | Blender Smoothie Set |
| Netokaal (kg) | 1.47 kg |