Tootja info
| Gross weight | 1.47 kg |
| Muud funktsioonid | Bakes 7 donuts at one time; Non-stick heating plates; Cool touch handle; 2 control lights for power and baking |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 3075 |
| Võimsus | 1500 W |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.75 m |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Tüüp | Donut Maker |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 185 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 216.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADLER |
|---|---|
| MPN | AD 3075 |
| EAN kood | 5905575904959 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Donut Maker |
| Netokaal (kg) | 1.20 kg |