Tootja info
| Gross weight | 3.27 kg |
| Muud funktsioonid | Double-sided hob: flat and corrugated; Fully removable hob for easy cleaning; Perfect for feasting in 8 people |
| Producer | Adler |
| Suitsutamise funktsioon | Ei |
| Toiduvalmistamise ala | 966 cm² |
| Võimsus | 1400 W |
| Automaatne väljalülitus | Ei |
| Eemaldatav plaat | Jah |
| Eemaldatav tilkumisalus | Jah |
| Märgutuli | Ei |
| Nakkumatu kate | Hob and pans coated with non-stick coating |
| Jahe(dad) käepide(med) | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangle |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Tüüp | Table |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 304.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross width (mm) | 469.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer product name | AD 6616 |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Tare weight master carton | 1.117 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADLER |
|---|---|
| MPN | AD 6616 |
| EAN kood | 5903887809962 |
| Värv | Black/Stainless steel |
| Toote tüüp | Raclette - electric grill |
| Netokaal (kg) | 2.62 kg |