Tootja info
| Gross weight | 0.294 kg |
| Muud funktsioonid | Head can be cleaned with water. USB charging. |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 2928 |
| Laadimisaeg | 8 h |
| Toite tüüp | Accumulator |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Laadimisindikaator | Jah |
| Kaasas ninakarvade trimmer | Ei |
| Märg vaakum | Ei |
| Taaslaetav | Jah |
| Tüüp | Cordless |
| Üksikud ujukterad | Jah |
| Hüpiklõikur | Jah |
| Raseerimispeade/terade arv | 3 |
| Juhtmevaba | Jah |
| Laadimisalus | Ei |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 88 mm |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| Gross height master carton | 197 mm |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 1.764 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 1002 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.176 kg |
| TI weight (kg) | 0.055 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001256112 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADLER |
|---|---|
| MPN | AD 2928 |
| EAN kood | 5902934838399 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Shaver |
| Netokaal (kg) | 0.144 kg |