Tootja info
| Gross weight | 0.73 kg |
| Muud funktsioonid | 4 brightness levels (high, medium, low, or off) for the digital clock display, perfect for any room environment; Wake Up to Nature Sounds or FM Radio; Sunset Mode for Falling Asleep |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 1916 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | 87.5-108 MHz |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 613 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 348.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADLER |
|---|---|
| MPN | AD 1916 |
| EAN kood | 5905575908926 |
| Toote tüüp | Wake-Up Light Alarm Clock |
| Netokaal (kg) | 0.37 kg |