Tootja info
| Gross weight | 0.04 kg |
| Muud funktsioonid | Recessed Door Sensor 7 is a wireless notification sensor product which is embedded inside the wooden door or window; Monitor when a door is opened and closed |
| Producer | AEOTEC |
| Producer product name | Z-Wave Plus V2 |
| Toetatud võrguprotokollid | Z-Wave |
| Mõõdud (l x s x k) | 19.2 x 64 mm |
| Aku tüüp | CR2 lithium battery |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | AEOTEC |
|---|---|
| MPN | AEOEZW187 |
| EAN kood | 1220000016569 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Recessed Door Sensor 7 |
| Netokaal (kg) | 0.01 kg |