Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Multiküpsetusmasina omadused Keraamiline kattekiht/LCD-ekraan/ Temperatuuri säilitamine/pesumasinas pestav/muutuv küpsetusaeg | Võimsus 2225 W | Värv valge/kuldne | Mõõtmed 433x321x315 mm | Ühiku netokaal 7,99 kg |
| Tootja kodulehekülg | www.philips.com/global |
| Multiküpsetusahju tüüp | Multiküpsetusmasin |
| Multiküpsetusmasina omadused | Keraamiline kate/Muutuv küpsetusaeg/Pesumasinas pestav/LCD-ekraan/ Temperatuuri säilitamine |
| Energiatarve | 2225 vatti |
| Mahutavus | 7.3 l |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Mõõtmed | 433x321x315 mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Veokasti kaal | 11 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.064 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.4 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.4 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.4 |
| Täielik kirjeldus rida | Multiküpsetusmasina omadused Keraamiline kate/LCD-ekraan/Temperatuuri säilitamine/Pesumasinas pestav/muutuv küpsetusaeg|Voolutarve 2225 W|Värv Valge/kuldne|Mõõtmed 433x321x315 mm|Üksikuse netokaal 7.99 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HD9870/20 |
| EAN kood | 8710103989950 |
| Värv | White / Gold |
| Toote tüüp | AFR |
| Brutokaal (kg) | 11 kg |
| Netokaal (kg) | 7.99 kg |
| Kõrgus (mm) | 315 mm |
| Laius (mm) | 433 mm |
| Sügavus (mm) | 321 mm |