Tootja info
| Gross weight | 0.03 kg |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Replacement Filter for Robot Vacuum, Compatible with E25 and E28 |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Robot Vacuum Omni E28 and E25 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross width (mm) | 19 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4835 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.24 g |
| Plastic (No PET) | 2.06 g |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.000174116 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ANKER |
|---|---|
| MPN | T290KA10 |
| EAN kood | 194644276713 |
| Netokaal (kg) | 0.019 kg |