Tootja info
| Gross weight | 0.62 kg |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | S350 |
| Traadita ühendus | Jah |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128GB |
| Objektiivi tüüp | Wide-Angle Lens |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| WiFi-standardid | Dual-Band Wi-Fi 6 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Digitaalne suum | 8× Hybrid Zoom |
| Eritunnused | Smart AI: Human/Pet/Crying Detection; Privacy Mode; 360° Pan and Tilt; Night Vision |
| Keretüüp | Tabletop |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 125.80 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 786 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 308.00 g |
| Plastic (No PET) | 77.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ANKER |
|---|---|
| MPN | T8416321 |
| EAN kood | 194644126384 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Security Indoor Camera |
| Netokaal (kg) | 0.24 kg |