Tootja info
| Gross weight | 1.72 kg |
| Kasutajate arv | Unlimited kasutaja(id) |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mitme kasutaja tugi | Jah |
| Muud funktsioonid | Weight, Body Fat, Heart Rate, BMI, Muscle Mass, Bone Mass, Water, Protein, BMR (Basal Metabolic Rate), Visceral Fat, Body Fat Mass, Lean Body Mass, Body Age, Body Type, Skeletal Muscle Mass, Subcutaneous Fat.; IPX5 Water Proof |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | P2 Pro |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Materjal | Tempered Glass |
| Kaal | 1.7 kg |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 317.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 454 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 356.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ANKER |
|---|---|
| MPN | T9149111 |
| EAN kood | 194644087517 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Smart Scale |
| Netokaal (kg) | 1.27 kg |