Tootja info
| Gross weight | 9.87 kg |
| Producer | AOC |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 527.00 mm |
| Gross width (mm) | 840.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2360.00 g |
| Plastic (No PET) | 590.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.95 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:2:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | AOC |
|---|---|
| MPN | C32G42ZE |
| Netokaal (kg) | 6.92 kg |