Tootja info
| Gross weight | 49.63 kg |
| Producer | Schneider Electric |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 683.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5928.00 g |
| Plastic (No PET) | 1482.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.41 kg |
| TI weight (kg) | 40 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| MPN | SMT2200RMI2UNC |
| EAN kood | 731304327691 |
| Netokaal (kg) | 42.22 kg |