Tootja info
| Gross weight | 0.12 kg |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Pencil Pro |
| Eritunnused | iPad Pro 13-inch (M4) iPad Pro 11-inch (M4) iPad Air 13-inch (M2) iPad Air 11-inch (M2) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 207 mm |
| Gross height (mm) | 18.9 mm |
| Gross width (mm) | 55.2 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00021595896 m³ |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | APPLE |
|---|---|
| MPN | MX2D3ZM/A |
| EAN kood | 195949573125 |
| Netokaal (kg) | 0.02 kg |