Tootja info
| Gross weight | 2.50 kg |
| Producer | Asus |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 383.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross width (mm) | 384.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90IG09S0-MO9A0V |
| EAN kood | 4711387840764 |
| Netokaal (kg) | 2.00 kg |