Tootja info
| Gross weight | 0.74 kg |
| Producer | Asus |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90XB0AK0-BMP010 |
| EAN kood | 4711636197960 |
| Netokaal (kg) | 0.64 kg |