Tootja info
| Gross weight | 1.89 kg |
| Producer | Asus |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 421.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 608.00 g |
| Plastic (No PET) | 152.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.76 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90YV0N15-M0NA00 |
| EAN kood | 4711636196963 |
| Netokaal (kg) | 1.13 kg |