Tootja info
| Gross weight | 0.99 kg |
| Producer | Asus |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 104 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90XB0AA0-BBP000 |
| EAN kood | 4711387925355 |
| Netokaal (kg) | 0.89 kg |