Tootja info
| DC-pistik | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross weight | 0.382 kg |
| Producer | Asus |
| Producer product name | RP-N12 |
| Warranty | 36 month(s) |
| POE | no PoE |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Kaal | 110 g |
| WiFi-standardid | 802.11n |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Wi-Fi sagedus | 802.11n |
| Antenni tüüp | 2xExternal 2dBi |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 2 dBi |
| USB liideste arv | No USB |
| Sisemine | Ei |
| 2,4 GHz | Jah |
| Andmeedastuskiirus (maksimaalne) | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100 Mbit/s |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Sagedusriba | 2.4GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WiFi andmeedastuskiirus (maksimaalne) | 300 Mbit/s |
| LED-indikaatorid | LAN, Power, WLAN |
| MU-MiMO | Ei |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Net weight master carton | 7.64 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 660 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.876 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90IG01X0-BO2100 |
| EAN kood | 4716659987468 |
| Toote tüüp | Repeater/Extender/Access Point/Bridge |
| Netokaal (kg) | 0.132 kg |
| Kõrgus (cm) | 3.4 cm |
| Laius (cm) | 5.5 cm |
| Sügavus (cm) | 8.1 cm |