Tootja info
| Gross weight | 0.389 kg |
| Pistmiku tüüp | 2.4GHz |
| Producer | Asus |
| Producer product name | W5000 |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Tehnilised omadused | Compact keyboard with a stylish metal-like finish and ultra-thin 11mm profile; Features rubber dome switches with 10-million-keystroke durability and silent keystrokes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.039479 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90XB0430-BKM330 |
| EAN kood | 4711387538425 |
| Netokaal (kg) | 0.289 kg |