Tootja info
| Connection type | Bluetooth |
| Gross weight | 0.198 kg |
| Muud funktsioonid | The switches are engineered to last, with 10-million-click lifespan providing 3x the longevity of traditional office mice. |
| Producer | Asus |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Hiire kaal | 56 g |
| Aku tüüp | 1 AA |
| Toiteallikas | Batteries |
| Liikumise resolutsioon | 800/1000/1600 DPI |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Traadita ühendus | Jah |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Gross width master carton | 318 mm |
| Net weight master carton | 3.96 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 1340 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | MD100 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.257 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000922896 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90XB07A0-BMU000 |
| EAN kood | 4711081303831 |
| Värv | Sinine |
| Toote tüüp | WIRELESS MOUSE |
| Netokaal (kg) | 0.098 kg |
| Kõrgus (cm) | 2.78 cm |
| Laius (cm) | 6 cm |
| Sügavus (cm) | 10.7 cm |