Tootja info
| Gross weight | 0.212 kg |
| Muud funktsioonid | Optical |
| Producer | Asus |
| Seadme tüüp | wireless |
| Tüüp | Wireless Optical Mouse |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Hiire kaal | 64 g |
| Kaal | 64 g |
| Toiteallikas | Batteries |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Liikumise resolutsioonide režiimide arv | 2 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Nuppude arv | 5 |
| Nupu funktsioonid | Back, DPI switch, Fo |
| Otstarve | Office |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows® 8.1; Windows® 8; Windows® 7; Windows® Vista; Windows® XP |
| Mõõdud (l x s x k) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Producer product name | WT425 |
| Resolutsioon | 1000dpi/1600dpi |
| Kujutegur | Right-hand |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 410 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 2.544 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 732 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| Tare weight master carton | 0.48 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90XB0280-BMU040 |
| EAN kood | 4712900173116 |
| Värv | Sinine |
| Netokaal (kg) | 0.114 kg |
| Kõrgus (cm) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Laius (cm) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Sügavus (cm) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |