Tootja info
| Funktsioonid | Adjustable Height, Angle |
| Gross weight | 1.33 kg |
| Muud funktsioonid | Lightweight and strong metal construction; Anti-slip finish, which also protects the device from scratches; Many adjustable positions; Adjustable tilt of the laptop platform (0–180°); Adjustable tilt of the arm (0–180°) |
| Producer | AXAGON |
| Toote nimetus | STND-LQB stand for notebooks and tablets |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | Up to 205 mm |
| VESA paigaldamine | Ei |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 17.3 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross width (mm) | 262.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | AXAGON |
|---|---|
| MPN | STND-LQB |
| EAN kood | 8595247909183 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 1.23 kg |