Tootja info
| Gross weight | 40.00 kg |
| Producer | BEKO |
| Producer product name | CF380EWN |
| Aastane energiakulu | 254 kWh |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 1 |
| Tüüp | Chest |
| Külmumisvastane süsteem | Ei |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Neto kogumahutavus | 371 L |
| Toote tüüp | Free standing |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 1350 mm |
| Gross height (mm) | 900 mm |
| Gross width (mm) | 750 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.91125 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BEKO |
|---|---|
| MPN | CF380EWN |
| EAN kood | 8690842718014 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Freezer |
| Netokaal (kg) | 37.00 kg |
| Kõrgus (cm) | 85 cm |
| Laius (cm) | 130 cm |
| Sügavus (cm) | 70.5 cm |