Tootja info
| Gross weight | 0.44 kg |
| Producer | Benq |
| Producer product name | DV01K |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1129 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BENQ |
|---|---|
| MPN | 5A.F9V14.NE1 |
| EAN kood | 4718755093418 |
| Toote tüüp | Zoom Certified BenQ Board Smart Camera |
| Netokaal (kg) | 0.30 kg |