Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | White | Bowl capacity 1.9 L | Pulse function Yes | Power 450 W | Weight 1.85 kg |
| Kokkuvõte | Philips 3000 series HR2041/00. Type: Tabletop blender, Product colour: White, Cord length: 0.85 m. Bowl capacity: 1.9 L, Rotational speed (max): 19000 RPM, Speed control type: Step. Blending bowl material: Plastic, Housing material: Metal, Blade material: Stainless steel. Power: 450 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Width: 166 mm, Depth: 192 mm, Height: 377 mm |
| Vendor Homepage | www.philips.co.uk |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Unit Box Length | 0.255 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Automatic blade stop | Ei |
| Brand specific technologies | ProBlend |
| Cord length | 0.85 m |
| Cord storage | Jah |
| Detachable blade unit | Ei |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Non-slip feet | Jah |
| On/off switch | Jah |
| Product colour | White |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Bowl capacity | 1.9 L |
| Ice crushing | Jah |
| Number of speeds | 4 |
| Pulse function | Jah |
| Rotational speed (max) | 19000 RPM |
| Speed control type | Step |
| Blade material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Plastic |
| Housing material | Metal |
| Material jar(s) | SAN |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 450 W |
| Power source | AC |
| Weight | 1470 g |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 346 mm |
| Package weight | 2130 g |
| Package width | 253 mm |
| Recipe book | Ei |
| Country of origin | Indonesia |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01963 cubm |
| Product Net Weight | 1.85 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.1 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2041/00 |
| EAN kood | 8720389001260 |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |
| Kõrgus (mm) | 377 mm |
| Laius (mm) | 166 mm |
| Sügavus (mm) | 192 mm |