Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Black/Transparent | Cord length 0.85 m | Bowl capacity 2 L | 2xNumber of speeds | Pulse function Yes | Ice crushing Yes | Power 600 W | Weight 1.85 kg |
| Kokkuvõte | Philips 3000 series HR2191/01. Type: Tabletop blender, Product colour: Black, Transparent, Cord length: 0.85 m. Bowl capacity: 2 L, Control type: Rotary. Housing material: Plastic, Stainless steel, Blade material: Stainless steel, Material jar(s): Plastic. Power: 600 W, Power source: AC. Width: 192 mm, Depth: 168 mm, Height: 381 mm |
| Vendor Homepage | https://www.philips.com/c-p 2191_01/3000-series-blender |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Unit Box Length | 0.255 |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Cord length | 0.85 m |
| Cord storage | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Product colour | Black/Transparent |
| Removable bowl | Jah |
| Suction feet | Jah |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Bowl capacity | 2 L |
| Control type | Rotary |
| Ice crushing | Jah |
| Number of speeds | 2 |
| Pulse function | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Housing material | Plastic,Stainless steel |
| Material jar(s) | Plastic |
| Power | 600 W |
| Power source | AC |
| Country of origin | China |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01963 cubm |
| Product Net Weight | 1.85 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.27 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2191/01 |
| EAN kood | 8720389001987 |
| Toote tüüp | BLE |
| Kõrgus (mm) | 381 mm |
| Laius (mm) | 192 mm |
| Sügavus (mm) | 168 mm |