Tootja info
| Elko long description line | Immersion blender | Cord length 1.2 m | 2xNumber of speeds | Pulse function Yes | Power 500 W | Weight 0.783 kg |
| Kokkuvõte | Philips 1000 series HR2522/00. Type: Immersion blender, Cord length: 1.2 m, Brand specific technologies: ProMix, SpeedTouch. Rotational speed (max): 15000 RPM. Housing material: Metal, Shaft material: Metal, Blade material: Stainless steel. Power: 500 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Width: 62 mm, Depth: 73 mm, Height: 381 mm |
| CnCode | 85094000 |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Brand specific technologies | ProMix,SpeedTouch |
| Cord length | 1.2 m |
| Detachable blade unit | Ei |
| Detachable shaft | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Ei |
| On/off switch | Jah |
| Tüüp | Immersion blender |
| Ice crushing | Ei |
| Number of speeds | 2 |
| Pulse function | Jah |
| Rotational speed (max) | 15000 RPM |
| Blade material | Stainless steel |
| Housing material | Metal |
| Material jar(s) | PP |
| Shaft material | Metal |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 500 W |
| Power source | AC |
| Weight | 783 g |
| Package depth | 181 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package weight | 1208 g |
| Package width | 191 mm |
| Measuring cup | Jah |
| Recipe book | Ei |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Dangerous goods | Ei |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00855 cubm |
| Product Net Weight | 0.783 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.2 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2522/00 |
| EAN kood | 8720389056789 |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |
| Kõrgus (mm) | 381 mm |
| Laius (mm) | 62 mm |
| Sügavus (mm) | 73 mm |