Tootja info
| Elko long description line | Immersion blender | Cord length 1.2 m | 2xNumber of speeds | Pulse function Yes | Power 700 W | Weight 1.5 kg |
| Kokkuvõte | Philips Daily Collection HR2543/90. Type: Immersion blender, Cord length: 1.2 m, Brand specific technologies: SpeedTouch. Rotational speed (max): 15000 RPM, Control type: Buttons, Chopper bowl capacity: 0.5 L. Housing material: Metal, Handle material: Plastic, Blade material: Stainless steel. Power: 700 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Number of cups: 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.28 |
| Unit Box Width | 0.23 |
| Automatic blade stop | Ei |
| Brand specific technologies | SpeedTouch |
| Cord length | 1.2 m |
| Detachable blade unit | Ei |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Easy to clean | Jah |
| Easy to disassemble | Jah |
| Ergonomic design | Jah |
| LED indicators | Ei |
| On/off switch | Jah |
| Tüüp | Immersion blender |
| Built-in display | Ei |
| Chopper | Jah |
| Chopper bowl capacity | 0.5 L |
| Control type | Buttons |
| Ice crushing | Ei |
| Number of speeds | 2 |
| Pulse function | Jah |
| Rotational speed (max) | 15000 RPM |
| Turbo | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Handle material | Plastic |
| Housing material | Metal |
| Material jar(s) | Plastic |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 700 W |
| Power source | AC |
| Beaters | Jah |
| Käsitsi | Jah |
| Mixing cup with spout | Jah |
| Number of cups | 1 pc(s) |
| Packaging content | None |
| Recipe book | Ei |
| Whisk | Jah |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0161 cubm |
| Product Net Weight | 1.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.78 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2543/90 |
| EAN kood | 8710103989509 |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |