Tootja info
| Elko long description line | Immersion blender | Black/Stainless steel | 3xNumber of speeds | Power 1200 W | Weight 1.45 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series HR2682/00. Type: Immersion blender, Product colour: Black, Stainless steel, LED indicators: Speed. Speed control type: Stepless, Control type: Buttons. Power: 1200 W, Power source: AC |
| Unit Box Height | 0.277 |
| Unit Box Length | 0.182 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Easy to clean | Jah |
| Easy to disassemble | Jah |
| Eject button | Jah |
| LED indicators | speed |
| Product colour | Black/Stainless steel |
| Splash guard | Jah |
| Tüüp | Immersion blender |
| Control type | Buttons |
| Ice crushing | Ei |
| Number of speeds | 3 |
| Pulse function | Ei |
| Speed control type | Stepless |
| Variable speed | Jah |
| Power | 1200 W |
| Power source | AC |
| Measuring cup | Jah |
| Whisk | Jah |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.009579 cubm |
| Product Net Weight | 1.45 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.6 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2682/00 |
| EAN kood | 8720389035340 |
| Toote tüüp | BLE |