Tootja info
| Elko long description line | Immersion blender | Cord length 1.2 m | 2xNumber of speeds | Pulse function Yes | Power 1200 W | Weight 1.6 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series HR2684/00 Hand Blender. Type: Immersion blender, Cord length: 1.2 m, Brand specific technologies: ProMix. Rotational speed (max): 15000 RPM, Speed control type: Stepless, Control type: Buttons. Blending bowl material: Styrene Acrylonitrile (SAN), Housing material: Plastic, Blade material: Stainless steel. Power: 1200 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Width: 62 mm, Depth: 72 mm, Height: 409 mm |
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
| Unit Box Height | 0.28 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Width | 0.28 |
| Auto power off | Ei |
| Automatic blade stop | Ei |
| Beaker included | Jah |
| Brand specific technologies | ProMix |
| Child lock | Ei |
| Cord length | 1.2 m |
| Cord storage | Ei |
| Detachable blade unit | Ei |
| Dishwasher-proof parts | Ei |
| Easy to clean | Jah |
| Easy to disassemble | Jah |
| Eject button | Jah |
| LED indicators | speed |
| Liquid level indicator | Jah |
| Non-slip feet | Ei |
| Number of servings | 2 |
| On/off switch | Jah |
| Splash guard | Jah |
| Tüüp | Immersion blender |
| Adjustable thermostat | Ei |
| Chopper | Jah |
| Control type | Buttons |
| Ice crushing | Ei |
| Keep warm function | Ei |
| Noise level | 85 dB |
| Number of speeds | 2 |
| Pulse function | Jah |
| Rotational speed (max) | 15000 RPM |
| Speed control type | Stepless |
| Timer | Ei |
| XL chopper | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Styrene Acrylonitrile (SAN) |
| Housing material | Plastic |
| Material jar(s) | SAN |
| Total amount of recyclable materials | 90 % |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1200 W |
| Power source | AC |
| Weight | 1002 g |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 280 mm |
| Package weight | 2806 g |
| Package width | 270 mm |
| Accessory type | Beaker, Whisk, XL chopper, Spiraliser, Leaflet, DFU |
| Measuring cup | Jah |
| Packaging content | None |
| Recipe book | Ei |
| Recycled paper manual | Jah |
| Stainless steel blade included | Jah |
| Whisk | Jah |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Blender rotational speed (max) | 15000 RPM |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.021168 cubm |
| Product Net Weight | 1.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.68 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2684/00 |
| EAN kood | 8720389035333 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |
| Kõrgus (mm) | 409 mm |
| Laius (mm) | 62 mm |
| Sügavus (mm) | 72 mm |