Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Black/Stainless steel | Bowl capacity 0.7 L | Pulse function Yes | Ice crushing Yes | Power 800 W | Weight 2.23 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series Blender - 800W Power. ProBlend Plus Technology. Detachable Blades. Easy Clean. Elegant Compact Design. Large Tumbler. Black (HR2764/00). Type: Tabletop blender, Product colour: Black, Stainless steel, Beaker: 0.7 L. Bowl capacity: 0.7 L. Housing material: Stainless steel, Blade material: Stainless steel. Power: 800 W, Power source: AC. Number of cups: 1 pc(s) |
| Vendor Homepage | https://www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.47 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Beaker | 0.7 L |
| Cord storage | Jah |
| Detachable knife | Jah |
| Detachable lid | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Easy to clean | Jah |
| Easy to disassemble | Jah |
| On/off switch | Jah |
| Product colour | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Bowl capacity | 0.7 L |
| Ice crushing | Jah |
| Pulse function | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Housing material | Stainless steel |
| Power | 800 W |
| Power source | AC |
| Number of cups | 1 pc(s) |
| Stainless steel blade included | Jah |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01439 cubm |
| Product Net Weight | 2.23 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.71 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2764/00 |
| EAN kood | 8720389032554 |
| Toote tüüp | BLE |