Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Black/Stainless steel | Cord length 0.85 m | Non-slip feet Yes | Bowl capacity 0.7 L | Pulse function Yes | Ice crushing Yes | Power 800 W | Weight 2.21 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series HR2765/00 Blender. Type: Tabletop blender, Product colour: Black, Stainless steel, Cord length: 0.85 m. Bowl capacity: 0.7 L, Noise level: 86 dB. Blending bowl material: Tritan, Housing material: Metal, Plastic, Blade material: Stainless steel. Power: 800 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Width: 140 mm, Depth: 144 mm, Height: 383 mm |
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
| Unit Box Height | 0.34 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.28 |
| Auto power off | Ei |
| Automatic blade stop | Ei |
| Brand specific technologies | ProBlend Plus |
| Child lock | Ei |
| Cord length | 0.85 m |
| Cord storage | Jah |
| Detachable blade unit | Jah |
| Detachable lid | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Liquid level indicator | Jah |
| Measuring scale | Jah |
| Non-slip feet | Jah |
| Number of knife wings | 6 |
| Number of servings | 3 |
| On/off switch | Jah |
| Product colour | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Ability to blend hot ingredients | Ei |
| Bowl capacity | 0.7 L |
| Ice crushing | Jah |
| Noise level | 86 dB |
| Pulse function | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Tritan |
| Housing material | Metal,Plastic |
| Material jar(s) | Tritan |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 800 W |
| Power source | AC |
| Weight | 2215 g |
| Package depth | 172 mm |
| Package height | 342 mm |
| Package weight | 3127 g |
| Package width | 280 mm |
| Accessory type | 300 ml tumbler jar, Sport lid, Flat lid, Leaflet, DFU |
| Number of cups | 1 pc(s) |
| Packaging content | 300ml tumbler jar sport lid flat lid |
| Protection cap | Jah |
| Recipe book | Ei |
| Recycled paper manual | Jah |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Blender rotational speed (max) | 18000 RPM |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.016184 cubm |
| Product Net Weight | 2.21 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.3 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2765/00 |
| EAN kood | 8720389032523 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |
| Kõrgus (mm) | 383 mm |
| Laius (mm) | 140 mm |
| Sügavus (mm) | 144 mm |