Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Black/Stainless steel | Bowl capacity 0.7 L | Ice crushing Yes | Power 1000 W | Weight 2.4 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series HR2766/00. Type: Tabletop blender, Product colour: Black, Stainless steel. Bowl capacity: 0.7 L, Chopper bowl capacity: 0.3 L. Housing material: Stainless steel, Material jar(s): Tritan. Power: 1000 W, Power source: AC |
| Unit Box Height | 0.343 |
| Unit Box Length | 0.284 |
| Unit Box Width | 0.173 |
| Detachable blade unit | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Easy to clean | Jah |
| Number of knife wings | 6 |
| Product colour | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Bowl capacity | 0.7 L |
| Chopper bowl capacity | 0.3 L |
| Ice crushing | Jah |
| Mini chopper | Jah |
| Pulse function | Ei |
| Housing material | Stainless steel |
| Material jar(s) | Tritan |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01685 cubm |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.3 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR2766/00 |
| EAN kood | 8720389032530 |
| Toote tüüp | BLE |