Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Black | Bowl capacity 2 L | 3xNumber of speeds | Ice crushing Yes | Pulse function Yes | Power 1200 W | Weight 4.05 kg |
| Kokkuvõte | Philips 5000 series HR3032/00. Type: Tabletop blender, Product colour: Black. Bowl capacity: 2 L, Control type: Rotary. Blending bowl material: Glass, Housing material: Plastic, Blade material: Stainless steel. Power: 1200 W, Power source: AC, AC input voltage: 220 - 240 V. Width: 298 mm, Depth: 187 mm, Height: 328 mm |
| CnCode | 85094000 |
| Unit Box Height | 0.37 |
| Unit Box Length | 0.365 |
| Unit Box Width | 0.2 |
| Detachable blade unit | Jah |
| Detachable lid | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Easy to clean | Jah |
| Number of knife wings | 4 |
| Product colour | Black |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Bowl capacity | 2 L |
| Chopper | Jah |
| Control type | Rotary |
| Ice crushing | Jah |
| Number of speeds | 3 |
| Pulse function | Jah |
| Blade material | Stainless steel |
| Blending bowl material | Glass |
| Housing material | Plastic |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1200 W |
| Power source | AC |
| Weight | 4050 g |
| Country of origin | China |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02701 cubm |
| Product Net Weight | 4.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.1 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR3032/00 |
| EAN kood | 8720389032769 |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |
| Kõrgus (mm) | 328 mm |
| Laius (mm) | 298 mm |
| Sügavus (mm) | 187 mm |