Tootja info
| Elko long description line | Tabletop blender | Cord length 1 m | Non-slip feet Yes | 12xNumber of speeds | Ice crushing Yes | Pulse function Yes | Jug capacity 2 L | Power 1500 W | Weight 4.1 kg |
| Kokkuvõte | Philips HR3770/00. Type: Tabletop blender, Cord length: 1 m, Brand specific technologies: ProBlend Ultra. Rotational speed (max): 22000 RPM, Control type: Rotary, Touch, Jug capacity: 2 L. Housing material: Metal, Blade material: Stainless steel, Material jar(s): Tritan. Power: 1500 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Country of origin: China, Doesn't contain: Bisphenol A (BPA), Warranty period: 2 year(s) |
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| CnCode | 85094000 |
| Unit Box Height | 0.535 |
| Unit Box Length | 0.29 |
| Unit Box Width | 0.265 |
| Auto power off | Jah |
| Automatic blade stop | Jah |
| Brand specific technologies | ProBlend Ultra |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Jah |
| Detachable blade unit | Jah |
| Dishwasher-proof parts | Jah |
| Non-slip feet | Jah |
| On/off switch | Jah |
| Tüüp | Tabletop blender |
| Built-in display | Jah |
| Control type | Rotary/Touch |
| Ice crushing | Jah |
| Jug | Jah |
| Jug capacity | 2 L |
| Number of speeds | 12 |
| Pulse function | Jah |
| Rotational speed (max) | 22000 RPM |
| Blade material | Stainless steel |
| Housing material | Metal |
| Material jar(s) | Tritan |
| Total amount of recyclable materials | 90 % |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1500 W |
| Power source | AC |
| Käsitsi | Jah |
| Measuring cup | Jah |
| Packaging content | None |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0411148 cubm |
| Product Net Weight | 4.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.8 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR3770/00 |
| EAN kood | 8720389013621 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | BLE |
| Tootjagarantii (kuud) | 2 year(s) |