Tootja info
| Gross weight | 1.46 kg |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | Battery 36 V, 4.0 Ah |
| Combined (other) | 0.10 g |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 106 mm |
| Gross height (mm) | 101 mm |
| Gross width (mm) | 184 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 671 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 116.8 g |
| PET | 1.00 g |
| Plastic (No PET) | 29.2 g |
| Tare weight (kg) | 0.146 kg |
| Volume (m3) | 0.001969904 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | S7109376 |
| EAN kood | 3165140742085 |
| Netokaal (kg) | 1.314 kg |