Tootja info
| Eemaldatav võll | Jah |
| Funktsioonid | AntiSplash |
| Gross weight | 1.543 kg |
| Hakkija | Jah |
| Kiiruskontrolli tüüp | Excellent handling through soft touch handle, large buttons and ergonomic shaping |
| Labade arv | 4 |
| Minihakkija | Jah |
| Muud funktsioonid | QuattroBlade |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | CleverMixx MSM2650B |
| Roostevabast terasest tera kaasa arvatud | Jah |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Warranty | 24 month(s) |
| Võimsus | 600 W |
| Mõõtetops | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 x lid, 1 x mixing/measuring beaker, 1 x stainless steel mixing wand, 1 x beating whisk, 1 x universal shredder |
| Vahusti | Jah |
| Visplid | Jah |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Kannu materjal | Plastic BPA free |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Impulssfunktsioon | Ei |
| Jääpurustamine | Ei |
| Kiiruste arv | 12 |
| Turborežiim | Ei |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Tüüp | Hand Blender |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 248.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.261 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | MSM2650B |
| EAN kood | 4242002921808 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Blender |
| Netokaal (kg) | 1.282 kg |