Tootja info
| Automaatne hüpikmehhanism | Jah |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Electronically controlled, smooth rotary controller |
| Gross weight | 2.203 kg |
| Integreeritud taimer | Jah |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Jah |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Jah |
| Kõrgeletõste mehhanism | Jah |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | TAT3P423 |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Võimsus | 970 W |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Taimer | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Pesade arv | 2 |
| Viilude arv | 2 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross depth master carton | 740 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Gross width master carton | 223 mm |
| Net weight master carton | 4.406 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 205 g |
| PET | 8 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Tare weight (kg) | 0.225 kg |
| Tare weight master carton | 0.729 kg |
| Volume (m3) | 0.018396 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | TAT3P423 |
| EAN kood | 4242005188635 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | DesignLine Toaster |
| Netokaal (kg) | 1.978 kg |
| Kõrgus (cm) | 19.5 cm |
| Laius (cm) | 30.0 cm |
| Sügavus (cm) | 17.0 cm |