Tootja info
| Automaatne hüpikmehhanism | Jah |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Electronically controlled, smooth roasting |
| Gross weight | 2.26 kg |
| Integreeritud taimer | Jah |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Jah |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Jah |
| Kõrgeletõste mehhanism | Jah |
| Producer | Bosch |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Taimer | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Korpuse materjal | Stainless Steel |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | Ei |
| Producer product name | TAT4P429 |
| Võimsus | 970 W |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Viilude arv | 2 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| mustmetallid | 12.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 595.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | TAT4P429 |
| EAN kood | 4242005188970 |
| Värv | Copper/Black |
| Toote tüüp | DesignLine Toaster |
| Netokaal (kg) | 1.65 kg |