Tootja info
| Gross weight | 7.26 kg |
| Mikser | Jah, 1.5 L |
| Mikseri töömaht | 1.5 L |
| Nõu jahumahutavus | 750 g |
| Nõu koos kaane ja mikseriga | Jah |
| Producer | Bosch |
| Roostevabast terasest hakkimisnuga | Multifunctional waveCut knife |
| Võimsus | 1000 W |
| Tarvikud kaasa arvatud | Asian salad slicing disc; Coarse grating disc; French fries cutting disc; Potato grater disc |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Eritunnused | Smart tool detection technology |
| Kontrolli tüüp | Adjustable speed settings with LED control |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Impulssfunktsioon | Jah |
| Kannu mahutavus | 3.9 L |
| Kiiruste arv | 2 |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Materjal | Plastic |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| mustmetallid | 46.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1384.00 g |
| PET | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Producer product name | MC812W501 |
| Tare weight (kg) | 1.53 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | MC812W501 |
| EAN kood | 4242005109678 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Food Processor MultiTalent 8 |
| Netokaal (kg) | 5.73 kg |