Tootja info
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Muud funktsioonid | Cup indicator: helps you save energy and time by boiling only the quantity you need |
| Producer | Bosch |
| Voolu indikaatortuli | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Võimsus | 2400 W |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Tüüp | Electric |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 228.00 mm |
| Gross height (mm) | 267.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 303.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Producer product name | DesignLine TWK3P420 |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | TWK3P420 |
| EAN kood | 4242005188031 |
| Värv | Stainless steel/Black |
| Toote tüüp | Kettle |
| Netokaal (kg) | 1.29 kg |