Tootja info
| 360° pöörlev alus | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Muud funktsioonid | Cup indicator; Optimal beak construction; Clear water scale; Ergonomic use; Triple protection: automatic shutdown, overheating and drying protection, automatic shutdown after lifting the jug from the base |
| Producer | Bosch |
| Veetaseme indikaator | Jah |
| Võimsus | 2400 W |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Tüüp | Electric |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 269.99 mm |
| Gross height (mm) | 223.99 mm |
| Gross width (mm) | 230.99 mm |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 124 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product name | DesignLine TWK3P423 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | TWK3P423 |
| EAN kood | 4242005188048 |
| Värv | Jet black polished |
| Toote tüüp | Kettle |
| Netokaal (kg) | 1.56 kg |