Tootja info
| Gross weight | 1.52 kg |
| Producer | Bosch |
| Suur kann | 0.6 L |
| Warranty | 24 month(s) |
| Võimsus | 450 W |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x ToGo blender cup |
| Materjal, kann(ud) | Tritan |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Impulssfunktsioon | Ei |
| Jääpurustamine | Jah |
| Kiiruste arv | 1 |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Nõudepesumasinakindel | Jah |
| Producer product name | MMB2111S |
| Tüüp | Tabletop |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| mustmetallid | 8.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 177 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 166.00 g |
| Plastic (No PET) | 57.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BOSCH |
|---|---|
| MPN | MMB2111S |
| EAN kood | 4242005257492 |
| Värv | Silver |
| Toote tüüp | VitaPower ToGo Smoothie Maker |
| Netokaal (kg) | 1.30 kg |
| Kõrgus (cm) | 36.7 cm |
| Laius (cm) | 12.2 cm |
| Sügavus (cm) | 12.6 cm |