Tootja info
| Gross weight | 0.569 kg |
| Producer | Braun |
| Producer product name | Series 7 BT7540 |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| Laadimisaeg | 1.5 h |
| Tööaeg (max) | 120 min |
| Aku tühi indikaator | Ei |
| Baasjaam | Jah |
| Hoiutasku | Jah |
| Lisatallad | Precision Beard Comb 0.5-10 mm; Precision Hair Comb 10.5-20 mm; Beard fading combs |
| Puhastushari | Jah |
| Eritunnused | 100% waterproof; PowerBoost; ProBlade |
| Taaslaetav | Jah |
| Tüüp | Cordless |
| Pikkusasendite arv | 40 |
| Juhtmevaba | Jah |
| Maksimaalne juuksepikkus | 20 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 612 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 132.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.134 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BRAUN |
|---|---|
| MPN | BT7540 |
| EAN kood | 8700216428415 |
| Toote tüüp | Beard Trimmer |
| Netokaal (kg) | 0.44 kg |